Polityka prywatności

Właścicielem i administratorem tego serwisu internetowego jest firma Bielewicz Szychowski Górniak Doradcy Podatkowi i Biegli Rewidenci spółka partnerska (dalej „spółka”). W swojej działalności nasza spółka przywiązuje szczególną wagę do kwestii ochrony prywatności Klientów.

Użytkownik serwisu, kontaktując się z naszą spółką za pomocą np. poczty elektronicznej, przekazuje nam dane osobowe, tym samym zgadza się na ich przetwarzanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Nasza spółka zobowiązuje się do ich przetwarzania wyłącznie w związku ze złożonym zapytaniem. W szczególności, dane te nie będą udostępniane stronom trzecim, za wyjątkiem sytuacji, w których będziemy zobowiązani do ich udostępnienia organom państwowym na mocy przepisów prawa.  

Na tej stronie internetowej wykorzystywane są statystyki Google dla oceny skuteczności działań. Do pomiaru tej skuteczności stosowane są pliki cookie, umieszczane na komputerze użytkownika po kliknięciu reklamy Google. Pliki te najczęściej pozostają aktywne przez 30 dni. Nie zawierają one danych osobowych. Szczegółowe informacje o sposobie wykorzystywania tych informacji przez Google znajdują się na stronie Centrum Ochrony Prywatności Google.

< powrót na stronę główną